Darbai

KOMPOZICINĖS MEDŽIAGOS


Dalyvaujame statybiniuose projektuose, gaminant skirtingo sudėtingumo kompozicinės medžiagos kasetes pastatų fasadų ar vidaus konstrukcijų apdailai.

Taip pat frezuojame fasadinę fibro cemento (pluoštinio cemento) plokštę, naudojamą statybų sektoriuje pastatų fasadų ar durų apdailai.ALIUMINIS, ŽALVARIS, KITI MINKŠTIEJI METALAI


Mūsų CNC frezavimo staklėmis gaminame net labai sudėtingus techninius gaminius iš aliuminio, kuriuos mūsų užsakovai panaudoja atsakinguose mechanizmuose bei įrenginiuose.

Žalvaris – tai labai dekoratyvus ir madingas spalvotasis metalas, iš kurio savo klientams frezuojame dekoratyvinius apdailos elementus baldams, graviruojame informacines, reklamines lenteles, pjauname ženklus, raides, interjero detales.


MEDIENA, FANERA, LMDP, MDF


Medienos ir jos plaušo medžiagų frezuoti gaminiai plačiai naudojami kuriant baldus, interjerą, eksterjerą bei kitose srityse.

Iš šių medžiagų frezuojame tokių baldų kaip spintų, komodų, indaujų, virtuvės baldų fasadus, dureles, pertvaras. Sugebame frezuoti nuo paprastų, klasikinių raštų iki įmantrių ornamentų, o tai leidžia realizuoti išskirtinius estetinių sprendimų projektus. Taip pat frezuojame vidaus ir lauko durų komplektuojančias dalis : varčias, staktas, apdailas, karnizus ir t.t.


PLASTIKAI


Šiai dienai rinkoje yra didelis plastiko medžiagų pasirinkimas. Plastikai naudojami buityje, reklamoje bei visose pramonės srityse.

Turime daug patirties gaminant sudėtingus produktus iš šios medžiagos.

Skirtingų plastiko medžiagų apdirbimo sudėtingumas skiriasi. Pjauti, frezuoti techniniams plastikams prireikia skirtingų frezavimo įrankių, frezavimo režimų, technologijų. Plastikai ir bene sudėtingiausiai apdirbama medžiaga , ypač kai prireikia iš storų plastikų gaminti sudėtingas technines detales.


Siūlome pamatyti mūsų atliktų darbų nuotraukas.

Paskambinkite mums!
Aleksoma | CNC frezavimo paslaugos